D.U.K.
Ar galima dovanų kuponu atsiskaityti perkant el. parduotuvėje?

Elektroninėje STERNTALER parduotuvėje atsiskaityti dovanų kuponu galima. Svarbu atkreipti dėmesį koks tai kuponas - pirktas fizinėje parduotuvėje, su prisegtu pirkimo čekiu ar spausdintas ant lapo. Jei turite kuponą pirktą fizinėje parduotuvėje, tuomet prešytume atsiųsti jo nuotrauką, kur matytųsi suma, galiojimo laikas ir ranka įrašytas kupono kodas el. paštu eshop@sterntaler.lt, tuomet mes jums atsiųsime naują kodą, su kuriuo galėsite atsiskaityti elektroninėje parduotuvėje.

Jei turite ant lapo spausdintą ar el. paštu gautą dovanų kuponą juo galite atsiskaityti iš karto.

Per kiek laiko pristatomi užsakymai?

Visus užsakymus stengiamės išsiųsti ar paruošti atidavimui kaip įmanoma greičiau, tačiau maksimalus užsakymo paruošimo/pristatymo terminas yra iki 7 darbo dienų. Užsakymas gali būti ruošiamas ilgiau, jei prekės siunčiamos iš skirtingų sandėlių.

Sveiki. Ar pristatote į užsienį? ES?

Deja, prekes pristatome tik Lietuvoje. Sterntaler prekės ženklo prekių galima įsigyti daugelyje šalių. Pasidairykite internete ar fizinėse parduotuvėse ieškokite Sterntaler skyrių.

Laba diena. Kaip parinkti vaikui tinkamą mikroflyzinės "stebuklingos" kaklaskarės dydį - S ar M ? Kokio amžiaus vaikams skirti šie dydžiai? Dėkoju

S dydžio kaklaskares rekomenduojame rinktis vaikams iki ~6 metų, vėliau - M dydį. M dydis tinka net ir suaugusiems žmonėms. Taip pat šį dydį rekomenduojame rinktis ir mažesniems vaikams, jei kaklaskarę planuojama dėti ant striukės/kombinezono.

Ar sniego pirštinės neperšlampa?

Visos Sterntaler sniego pirštinės yra pagamintos iš drėgmei atsparaus Thinsulate audinio. Ši medžiaga termoizoliacinėmis savybėmis lenkia ančių pūkus, tačiau nesugeria drėgmės, greitai džiūsta ir sulaiko šilumą net sudrėkusi. Pirštinių išorinėje dalnų pusėje yra tvirta, graublėta, neperšlampanti medžiaga. Jos šiltos ir neperšlampančios, skirtos žaidimams su sniegu lauke. Būtinai atkreipkite dėmesį į oro temperatūrą, kad vaiko rankytės neperkaistų, nes pirštines rekomenduojame mūvėti šaltomis žiemos dienomis.

 

Ar galima su Sterntaler batukais vaikščioti lauke?

Sterntaler batukai skirti vežimėlyje sėdintiems vaikučiams arba bandanties žengti pirmuosius nedrąsisu žinsnelius. Net ir guminį paduką turintys batukai nėra pritaikyti vaikščiojimui lauke.

Kaip išsirinkti tinkamą miegmaišio dydį?

Prie vaiko ūgio reikia pridėti 10 centimetrų, kad būtų vietos vaiko kojytėms miegmaišyje.  Per mažas miegmaišis spaus kojytes, vaikui bus nepatogu. Per dideliame miegmaišyje vaikas gali "smukti" žemyn į miegmaišio vidų.

Ar galima lietaus rūbus dėvėti žiema?

Sterntaler lietaus rūbai yra dviejų rūšių: be pašiltinimo - skirti dėvėti šiltu lietingu oru ir su pašiltinimu - skirti vėsesniam rudeniniam orui. Šiltas mikroflysinis lietaus striukių pašiltinimas gali būti išsegamas ir šilta striukė virsta plona.

Nors lietaus rūbai su mikroflyso pašiltinimu yra šilti, tačiau jų dėvėti minusinėje temperatūroje nerekomenduojama. Juos vertėtų dėvėti lietingą ar darganotą rudenį ir ankstyvą pavasarį, kai oro temperatūra aukščiau nulio.

Kaip pasirinkti tinkamą kepurės dydį?

Minkštu metru išmatuokite vaiko galvos dydį. Ją reikia matuoti ovaliai: nuo kaktos leistis žemyn, virš/už ausyčių, apimant pakaušio sritį ir grįžtant iki kaktos. Jei išmatavus vaiko galvos dydį matote, kad apimtis yra 49 centimetrai, reikėtų rinktis 49 arba 51 dydžio kepurę (49 dydžio kepurė puikiai tiks dabar, 51 – tiks ir bus dėvima ilgesnį laiką).  Jei galvos apimtis 48 centimetrai, nepasimeskite pamatę, kad tai tarpinis dydis tarp Sterntaler kepurių. Tokiu atveju rekomenduojame rinktis didesnę kepurę - 49 dydžio.

Labai svarbu įvertinti ir vaiko plaukučių kiekį. Jei jų labai daug, jie pasipūtę – vertėtų rinktis dydžiu didesnę kepurę. Tas pats aktualu ir mergaitėms mėgstančioms nešioti viršugalvyje surištus plaukus. Taip surišti plaukai pailgina galvą ir įprasto dydžio gali būti per mažai, gali neuždengti ausų. Taip pat atkreipkite dėmesį į kepurės audinį: jei tai trikotažinė ar megzta kepurė, ji tampri, gali šiek tiek pasitempti ir prisitaikyti prie galvos, jei tai austa medžiaga ar neperšlampanti – ji nesitempia ir reikia parinkti puikiai tinkantį dydį/modelį pagal vaiko galvą, todėl geriausia būtų ją iš karto matuotis. 

Renkant kepurę naujagimiui ar kūdikėliui svarbu kepurę pirkti tokio dydžio, kurį galės nešioti dabar. Maži vaikučiai ypatingai greitai auga ir rudenį puikiai tinkanti kepurė žiemą tikrai bus maža. Jei planuojate rudenį pirkti kepurę, kurią vaikas nešios žiemą, rinkite dydžiu ar dviem didesnę.

Jūsų klausimas:

Užsisakykite Sterntaler naujienlaiškį ir gaukite naujienas bei nuolaidas.
Sterntaler - vokiška kokybė vaikamscircle